Aqua Somnus Kabina relaksacyjna – drzwi do pełniejszego życia

Modele kabin

Oferujemy różnorodne style wykończeń, począwszy od kabin wykończonych laminatem przez wykończenia drewniane, do naszej najnowszej propozycji wykończeń granitowych. Obok naszej standardowej kolekcji kabin oferujemy również Państwu możliwość stworzenia kabiny z dostosowanym na życzenie wykończeniem.

Opcje wykonania projektu na zamówienie są właściwie nieograniczone, gdyż możemy stworzyć kabiny świetnie harmonizujące z każdym wystrojem. Poniższe zdjęcia przedstawiają kilka z naszych najpopularniejszych modeli kabin.

Kabiny relaksacyjne wykończone drewnem

Największą popularność wśród klientów ze względu na swoją uniwersalność zdobyło nasze standardowe wykończenie sosnowe. Drewniane wykończenie kabin jest także dostępne w wielu kolorach i stylach, jak na przykład w buku, mahoniu, brzozie, czy nawet australijskim eukaliptusie. Prosimy skontaktować się z nami w kwestii indywidualnych życzeń.

Kolory laminatów kabin

Mogą Państwo wskazać nawet kolor drzwi, narożników i wnętrza kabiny. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i piętnastoletnim doświadczeniem w budowaniu i dostarczaniu różnych modeli kabin.

Granitowe wykończenie kabin NOWOŚĆ!

Za dodatkową opłatą wykonujemy granitowe wykończenie kabin. Przykładowe próbki poniżej:

Logo klienta NOWOŚĆ!

Na życzenie klienta możemy umieścić jego indywidualne logo na drzwiach kabiny.

Nowe kolory wnętrza kabiny oraz efekt rozgwieżdżonego nieba NOWOŚĆ!

Oferujemy nową kolorystykę wnętrza – pomarańczowe oraz granitowe. Nowością jest także niesamowity efekt rozgwieżdżonego nieba na suficie kabiny. Więcej zdjęć w dziale Galeria.

© 2011 Aqua Somnus | O nas | Aqua Somnus