Aqua Somnus Kabina relaksacyjna – drzwi do pełniejszego życia

Oferujemy Państwu kabiny do unoszenia się na wodzie firmy Ocean Floatrooms. Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem Ocean Floatrooms w Polsce oraz właścicielami pierwszej kabiny w Europie Środkowo-Wschodniej.

Firma Ocean Floatrooms zajmuje się produkcją kabin do unoszenia na wodzie od 1986 r., będąc ich wiodącym dostawcą w Wielkiej Brytanii, eksporterem na rynki Europy Zachodniej, Ameryki Północnej, Japonii i Australii, zaopatrując zarówno domy prywatne, jak i firmy z branży.

Nasze kabiny do unoszenia się na wodzie oferują wszystkie korzyści typowych kapsuł deprywacyjnych, lecz dzięki swojej przestronności nie wywołują uczucia ciasnoty.

Oferujemy pełny asortyment modeli kabin, włącznie z wykończeniem i kolorystyką dostosowanymi do życzeń klienta.

Po szczegółowe informacje na temat kabin, lub aby skonsultować się w zakresie kupna kabiny Ocean Floatroom, prosimy o kontakt. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w sekcji często zadawanych pytań.

Jeżeli chcą Państwo zakupić kabinę relaksacyjną, zapraszamy do naszego centrum, w którym będą mieli Państwo okazję zobaczyć i wypróbować kabinę Ocean Floatroom.

© 2011 Aqua Somnus | O nas | Aqua Somnus